Yeni Nesi Yapılar

Satışı Devam Eden Projeler

Nest Çamdibi

İSTEDİĞİN HER YERE “İKİ ADIM” MESAFEDE...
İnsan büyük şehirlerde zamanın değerini daha iyi anlar. Şehrin gürültüsünden, stresinden, trafiğinden bir an önce kurtulup kendi evinde huzur bulmak ister. İzmir'in ve İzmirlinin bu hayalini bulunduğu bölgeye örnek olan bir projeyle gerçekleştirdik.

Planlanan Projeler

Nest Bulvar
Pek Yakında

Şehre yeni bir yaşam tarzı geliyor...
Şehrin merkezinde,modern hayatın bütün dinamikleriyle, günümüz kent insanının ihtiyaçlarına uygun yapısı, kapalı otoparkı ve sosyal yaşam alanlarıyla sizlere huzurlu bir yuva inşa ediyoruz.Okullara, hastanelere, AVM'lere ve diğer yaşam alanlarına olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı, bunun yanında sunduğu konforlu yaşam tarzıyla Nest Bulvar, yeni adresiniz olacak.

Tamamlanan Projeler

Nest Bornova
Tamamı Satılmıştır

HEPSİNDEN "DAHA FAZLA"...
Hepsinden “daha fazla” ve “daha yakın” olarak planladığımız Nest Bornova; otobanın hemen yanında olmasının avantajıyla, şehrin kalbinden çok kısa sürede istediğimiz yere özgürce ve çok hızlı gidebilmek gibi bir imkan sunmaktadır.

Nest Güzelbahçe
Tamamı Satılmıştır

İzmir’in en gözde semtlerinden Güzelbahçe’de, seçkin bir yaşamın temelleri atılıyor. Doğaya ve insana saygılı, şehre değer katan ve onu anlamlı kılacak sahiplerinin yaşam kalitesini en yükseğe çıkarmayı amaçlayan bir anlayışın ürünü. şehrin yanıbaşında, kalıpların dışında, yeni nesil bir dünya...

Nest Menemen
Tamamı Satılmıştır

Şehrin kalabalığından ve karmaşasından uzak ama ulaşım kolaylığı ile bir o kadar da yakın olan projemiz, İzmir'in yeni cazibe merkezi konumuna yükselen Menemen-Koyundere Beldesi'nde, ister yaşam amaçlı, isterseniz yatırım amaçlı değerlendirebileceğiniz farklı büyüklükteki konutları ile isteyen herkese farklı seçenekler sunuyor.

Nest Karabağlar
Tamamı Satılmıştır

Nest ınşaat güvencesiyle; Nest Karabağlar, 12 adet lüks ofis, 4 adet işyerinden oluşuyor. Nest Karabağlar, size şehrin merkezin de çalışma hayatı sunuyor. Adnan Menderes Havalimanı'na sadece 10 dakika, Ege Serbest Bölgesi'ne sadece 5 dakikalık mesafede ayrıca konumu itibari ile Karabağlar ilçesinin ana yolları üzerinde bulunmaktadır.

Nest

Yaratıcı tasarım anlayışımız ve ileri teknoloji ile güvenli, konforlu ve estetik iş ve yaşam alanları inşaa ediyoruz.